وقت سفارت کانادا در ابوظبی

بهتر است خیال متقاضیان ویزای کانادا را راحت کنیم! گرفتن وقت سفارت کانادا در ابوظبی هم همانند سایر شهرهایی که در اسکای ویزا معرفی شده‌اند، خواهد بود و هیچ تفاوتی در روند و مراحل انجام کار وجود ندارد. البته دلایلی وجود دارد که این انتخاب‌های متناقض، مقابل متقاضیان ویزا قرار می‌گیرند؛

اولین دلیل شلوغی سفارت‌خانه‌هاست؛ به این معنی که مثلاً ممکن است سفارت کانادا در ابوظبی، در بعضی زمان‌ها از سال (خصوصاً فصل گرما) خلوت‌تر باشد و امکان گرفتن وقت سفارت و طی کردن مراحل اخذ ویزا با سرعت بیشتر، فراهم شود.

در مقابل، در صورت اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول، با یک سفر یک روزه می‌توان انگشت‌نگاری و چهره‌نگاری را انجام داد؛ اما ممکن است اعلام نتیجه ویزا ۱ ماه به طول بینجامد.

مزیت‌های اخذ وقت سفارت کانادا در ابوظبی و دبی

یک روز کاری بیشتر در ابوظبی، مزیتی مهم برای متقاضیان ویزا محسوب می‌شود؛ روزهای کاری برای انجام انگشت‌نگاری و چهره‌نگاری در دفتر VAC در ارمنستان و ترکیه (استانبول و آنکارا) از دوشنبه تا جمعه است و این در حالی‌ست که دفتر VAC ابوظبی، یکشنبه‌ها هم پذیرای متقاضیان است.

از سوی دیگر، معمولاً زمان جواب‌دهی سفارت کانادا در ابوظبی کوتاه‌تر از ترکیه و ارمنستان است و این به آن معنی ‌ست که اخذ وقت در امارات می‌تواند در مورد کسانی که برای اخذ ویزا عجله دارند، مفیدتر باشد.

آدرس دفتر VAC در ابوظبی

Office MO2 – Mezzanine Floor – Silver Wave Building – Mina Road – Abu Dhabi

Tell : 0097 142 055 851