وقت سفارت انگلیس در تهران

پس از تعطیلی سفارت انگلیس در تهران، متقاضیان ویزای این کشور با چالش‌های زیادی روبرو شدند که اخذ وقت سفارت انگلیس برای تحویل مدارک را بسیار دشوار کرد. اگر شما هم متقاضی اخذ ویزای انگلیس هستید، حتماً با عباراتی نظیر وقت سفارت در کشورهای واسط و پیکاپ ویزا آشنایی دارید. اما سؤال اینجاست که چرا در حال حاظر دوباره وقت سفارت انگلیس در تهران روی زبان‌ها افتاده است؟ پاسخ بسیار ساده است: تأسیس دفتر VFS global در تهران!

خدمات دفاتر VFS global

با اینکه چند صباحی‌ست که سفارت انگلیس در تهران بازگشایی شده است، اما همچنان این دفتر VFS است که خدمات ویزا و وقت سفارت انگلیس در تهران را بر عهده دارد و از اینجا می‌توان به اهمیت این دفتر پی برد!

دفاتر VFS global چیزی شبیه به دفاتر پلیس ۱۰+ خودمان هستند که از شلوغی بیش از حد سفارت‌خانه‌ها برای صدور ویزا جلوگیری می‌کنند و نماینده سفارت در کشورهای مختلف می‌شوند. این دفاتر صفر تا صد مراحل اخذ ویزا را به مانند یک سفارت‌خانه انجام می‌دهند و حلال بسیاری از مشکلات اخذ وقت سفارت انگلیس در کشورهایی همچون ایران هستند.

آدرس سفارت انگلیس در تهران

با اینکه اکثر متقاضیان ویزا، پس از جستجو در مورد محل انجام انگشت‌نگاری حضوری در تهران، به سفارت این کشور که در خیابان فرذوسی تهران واقع شده است، بر می‌خورند، اما چنانکه گفته شد، تمامی مراحل انجام انگشت‌نگاری و چهره نگاری در دفتر VFS انجام می‌شود و در محل فوق -تهران، خیابان فردوسی، نبش خیابان جمهوری (ضلع شمال غربی چهارراه استانبول)- که آدرس سفارت‌خانه انگلیس است، هیچ‌گونه فعالیتی در مورد اخذ ویزای انگلیس صورت نمی‌پذیرد. لدا متقاضیان ویزا باید به دفتر اصلی VFS Global در خیابان ملاصدرای تهران مراحعه کنند؛

آدرس کامل دفتر VFS:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهائی شمالی، خیابان عرفی شیرازی، پلاک ۴۹ طبقه اول