وقت سفارت انگلیس در ابوظبی

کشور امارات از آن جهت برای متقاضیان ویزای انگلیس حائز اهمیت است که می‌تواند آن‌ها را در مدت زمان کمی به ویزای موردعلاقه‌شان برساند. وقت سفارت انگلیس در ابوظبی هم یکی از انتخاب‌هایی‌ست که معمولاً به متقاضیان ویزای فوری توصیه می‌شود. ابوظبی هم به مانند دبی مشتریان فراوانی برای وقت سفارت انگلیس دارد و تمامی سرویس‌هایی که در دبی وجود دارد، در ابوظبی هم قابل دستیابی هستند.

درست است که وقت سفارت انگلیس در ابوظبی به مانند دبی جذاب نیست، اما مراحل اخذ ویزای انگلیس در این شهر با سرعت بیشتری نسبت به دبی انجام می‌شوند؛ چرا که دبی اساساً شهری توریستی محسوب می‌شود و حضور در آن حتی برای چند روز، می‌تواند خواستنی‌تر از حضور در شهری همانند ابوظبی باشد و متقاضیان وقت سفارت انگلیس، ترجیح می‌دهند که سفرشان تنها به حضور در دفتر VFS و پی‌گیری مراحل اخذ ویزا منتهی نشود. البته فراموش نکنید که ابوظبی هم می‌تواند گزینه مناسبی برای سفر باشد؛ چرا که تقریباً تمامی امکانات گردشگری دبی در این شهر هم وجود دارند و کارشناسان گردشگری این شهر را رقیبی جدی برای دبی در چند سال آینده قلمداد می‌کنند.

چرا وقت سفارت انگلیس در ابوظبی؟

شاید برای شما هم عجیب باشد که چرا وقتی می‌توان از وقت سفارت انگلیس در تهران و دبی استفاده کرد، عده‌ای به شهری مثل ابوظبی سفر می‌کنند. اما باید توجه داشت که وقت سفارت انگلیس در ابوظبی هم سهل‌الوصول‌تر و هم کم‌خرج‌تر است؛ دلیل این مهم را شاید بتوان در رقابتی که میان دبی و ابوظبی در جهت افزایش ظرفیت‌های گردشگری وجود دارد، جستجو کرد. به هر حال این اتفاق می‌تواند به نفع متقاضیان ویزا تمام شود.

همانطور که گفته شد تمام مراحل اخذ وقت سفارت و ویزا در امارات یکسان است و برای دبی و ابوظبی به یک شکل انجام می‌شود. پس علاقمندان به اخذ وقت سفارت انگلیس در ابوظبی می‌توانند اطلاعات لازم در مورد سرویس‌ها و خدمات دفتر VFS در ابوظبی را در صفحه وقت سفارت انگلیس در دبی جستجو کنند.