وقت سفارت آمریکا در دبی

اکثر کارگزاران ویزای آمریکا، شهر دبی را بهترین انتخاب برای دریافت وقت سفارت و انجام مصاحبه حضوری می‌دانند؛ وقت سفارت آمریکا در دبی امکانات ویژه‌ای دارد که بسیاری از متقاضیان ویزا را از مشکلات احتمالی که در مسیر اخذ ویزا پیش می‌آید، مصون نگه می‌دارد. اولین و بزرگ‌ترین مزیتی که شهر دبی برای اخذ وقت سفارت آمریکا دارد، امکان اخذ وقت فوری از این سفارت‌خانه است.

متقاضیان ویزای امریکا به خوبی می‌دانند که اخذ وقت سفارت آمریکا در دبی به این معنی‌ست که روال صدور ویزا با سرعت بیشتری صورت خواهد پذیرفت؛ سفارت آمریکا در دبی، یکی از پرکارترین سفارت‌خانه‌ها در اطراف ایران است و هتل‌های زیاد و متنوعی که در اطراف این سفارت‌خانه در شهر دبی وجود دارد، بخش عظیمی از دغدغه‌های مسافران آمریکا را از بین می‌برد.

پیکاپ ویزا؛ مزیت دیگر اخذ وقت سفارت آمریکا در دبی

استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا، نکته دیگری‌ست که می‌تواند اهمیت بیشتری به وقت سفارت آمریکا در دبی بدهد. خدمات پیکاپ ویزا این امکان را به متقاضیان ویزا می‌دهد که به راحتی از شر سفر مجدد به دبی برای مهرکردن پاسپورت‌شان خلاص شوند. مثلاً این ویژگی مطرح در مورد وقت سفارت آمریکا در آنکارا وجود ندارد و متقاضیان ویزا مجبورند دوباره به آنکارا سفر کنند.

البته امکان گرفتن وقت فوری از سفارت آمریکا در دبی، ویژگی بزرگی‌ست که حلاوت بیشتری به این اقدام می‌بخشد.

آدرس سفارت آمریکا در دبی

امارات، دبی، نبش خیابان السیف و خیابان شیخ خلیفه بن زاید