وقت سفارت آمریکا در آنکارا

یکی از مشخصه‌های بارز ویزای آمریکا این است که امکان گرفتن وقت سفارت به راحتی فراهم می‌شود، اما معمولاً انجام مصاحبه حضوری سختی‌های فراوانی دارد که متقاضیان ویزا را به هراس وامی‌دارد. آفیسرهای ویزا به راحتی متقاعد نمی‌شوند و سؤالات زیادی را در مورد انگیزه‌های متقاضی از سفر به آمریکا مطرح می‌کنند که می‌تواند برای متقاضی دردسرساز باشد. وقت سفارت آمریکا در آنکارا هم تقریباً مانند تمام وقت‌های دیگر معایب و مزیت‌هایی دارد که ممکن است برای برخی از متقاضیان جالب‌توجه باشد.

مزیت وقت سفارت آمریکا در آنکارا

مزیت اصلی وقت سفارت آمریکا در آنکارا، امکان معافیت از مصاحبه حضوری برای متقاضیانی است که بیش از ۸۰ سال سن دارند. همچنین متقاضیانی که کمتر از ۱۴ سال سن دارند از مصاحبه معاف هستند، تا تفاوت‌های وقت سفارت آمریکا در شهرهای مختلف به خوبی روشن شود. متقاضیان ویزا به خوبی می‌دانند که این امکان در مورد وقت سفارت آمریکا در ارمنستان وجود ندارد؛ و این یعنی تحمل رنج‌های فراوان برای راهنمایی کودکان و سالمندان در مورد مصاحبه حضوری سفارت آمریکا!

عیب اصلی وقت سفارت آمریکا در آنکارا

سفارت آمریکا در آنکارا، استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا را مجاز نمی‌داند؛ این مهم یکی از بزرگ‌ترین معایب اخذ وقت سفارت آمریکا در آنکارا است که بهتر است متقاضیان ویزا گیش از اقدام برای اخذ وقت از این سفارت‌خانه به آن توجه کنند. چرا که پیکاپ ویزا بهترین راهکارا برای جلوگیری از مسافرت دوباره به ترکیه است و در صورتی که نتوانید از آن استفاده کنید، پس از مسافرت اول به آنکارا که به منظور انگشت‌نگاری و انجام مصاحبه حضوری می‌گیرد، مجبور خواهید شد که پس از صدور جواب ویزا، دوباره برای تحویل پاسپورت به آنکارا سفر کنید!